Szanowni Uczestnicy!
Chcieliśmy Wam przedstawić kilka kwestii.
1. Pamiętacie – był marzec 2020 roku, rajd Siła KoRNOLisa juz miał się odbyć, już zostały tylko 4 dni do startu. Przygotowania szły pełną parą, zakupiliśmy już z Waszych opłat wpisowych mnóstwo rzeczy, które mieliśmy wykorzystać w rajdzie…
Niestety wybuch pandemii i wprowadzone z dnia na dzień obostrzenia pokrzyżowały nam plany i na 4 (słownie: cztery!) dni przed rajdem musieliśmy odwołać rajd.
Wiele rzeczy, które zakupiliśmy (między innymi spożywcze) musieliśmy rozdać, ponieważ termin przydatności do spożycia mijał przed powrotem do organizacji rajdów…
Piszemy to, by wyjaśnić, że naprawdę jest to bardzo trudne, a nawet niemożliwe, by zwrócić opłaty startowe.
Wiemy, że znajdą się wśród Was osoby, którym termin 6-8 maja nie będzie pasował i w pełni to rozumiemy dlatego wprowadziliśmy zapis w regulaminie:
„Jeżeli Uczestnikom, którzy zapisali się w 2020 i opłacili opłatę startową w 2020 nie pasuje termin rajdu 6-8.05.2022 mają możliwość przepisania opłaty startowej na inny rajd realizowany przez Stowarzyszenie ROC, pisząc maila na adres Stowarzyszenia do dnia 22.04.2022. Z przyczyn organizacyjnych takie przepisanie może nastąpić tylko do dnia 22.04.2022.”
2. Osoby, które zapisały się w 2020 roku widnieją na liście startowej:
https://pmno.pl/pl/marathon/results/2022-sila-kornolisa/

Prosimy o sprawdzenie czy macie wybrane poprawne opcje – posiłku i noclegu.
Jak to sprawdzić? Proszę po zalogowaniu się na pmno wybrać „konto” (w prawym górnym rogu), wyświetlą się na stronie „zapisy” i pojawi się nasz rajd, proszę kliknąć w „pytania i odpowiedzi” i tam będziecie mieć informacje na temat wybranego posiłku i noclegu oraz wpisany Nick.
Jeżeli coś się Wam nie będziecie zgadzać lub będziecie chcieć zmienić trasę to proszę ZREZYGNOWAĆ Z TRASY RAJDU (przycisk „rezygnuj” po prawej stronie) i ZAPISAĆ SIĘ PONOWNIE na poprawną trasę, wybierając poprawnie opcje posiłku oraz nocleg.

Prosimy o wyrozumiałość i do zobaczenia na rajdzie


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *